top of page

SIMILARWEB HAKKINDA

Primary_logo_full color.png

Similarweb, dijital dünyanın resmi ölçüm platformudur. Müşterilerine her zaman en doğru, en güncel ve en detaylı veriyi sunar. Similarweb,  müşterilerine ve iş ortaklarına sektörel ve rekabetsel güç katma misyonuyla hareket eden küresel ölçekli bir firmadır.

websiteicon_edited_edited_edited.png

100 M+ Websitesi Analizi

Similarweb platformu 100 Milyonun üzerinde web sitesinin gerçek zamanlı verisini sunmaktadır. Similarweb markası yüksek hacimler ile en doğru ve en detaylı bilgileri kullanıcılarına sunmayı görev edinmiştir.

Sektör Standartı En Güvenilir Veri

Similarweb, Dünyadaki en geniş anonim kullanıcı paneline ek olarak ISP verileri, Öğrenme Setleri ve Makine Öğrenimi algoritmalarının birleşimi olan rakipsiz veri toplama metodolojisi ile kullanıcılarına en iyi rekabet analizi verilerini sağlamaktadır.

realtimedata1.png

Gerçek Zamanlı Veri Kullanımı

Similarweb en hızlı ve güncel Pazar/rekabet takibini mümkün kılan, 2-3 günlük sürelerde güncellenen veri akışı ile kullanıcılarına her zaman en doğru bilgileri sunmaktadır. 

Küresel Kapsama Sahip Bir Platform

Similarweb 190’dan fazla ülkenin küresel seviyede içgörüsünü veren; 58 farklı ülkenin tüm dijital ekosistemini kapsayan piyasadaki en geniş panele sahiptir.

bottom of page